» Poradna » Notebooky

Ram

Má cenu v notasu Fujitsu Esprimo 9410 zvýšit ram o 1 GB ted tam mám 3 GB CPU 2.40 MHz SSD 120 GB W 10 Pro.že bych měl ram 4 GB hry a nic podobného nehraji pouze internet filmy nic víc ve správci mi ram maximálně jde na 2 GB vždy 1 Gb volný ale mám možnost koupit od známého 2x2 GB ramky pomůžu si zvýšením o 1 Gb ram něčím ?

Odpovědi na otázku

Máš 64 bit OS? Ak nie, budeš musieť preinštalovať s tým, že 64 bit OS o čosi viac papká, takže veľa tým nezískaš

Pokud máš Windows 32bitový, je to bezpředmětné, ten stejně za běžných okolností dokáže používat max. cca 3,2 GB RAM. Pokud máš Win 64bitový, nějaký drobný efekt by to mohlo mít, pokud budou ty paměti "za dobře", je to celkem dobrá možnost přidat na 4GB. Ale přeinstalovávat kvůli tomu z 32b na 64b by bylo asi také zbytečné.

Sem zapoměl mám 64b ale W 10 je na tyhle starší notasy tak supr když sem tam měl W 7 brzda i W 8.1 brar více všeho ted se mi ram motá kolem 1.7 GB stále volné dost a ty 2x2 GB DDR 2 mám možnost zítra koupit obě za 300 Kč.mám ještě Asus 2 Mhz 2 GB ram a stařičký Acer Aspiria 3690 1 jádro 1.7 Mhz 2 GB ram a ze šuplíku místo mechaniky mám disk a W 10 32 Bit.v tom šlapou taky dobře když v tom Aceru byl W 7 tak to vůbec nešlo jen se to sekalo W 10 SUPR