RAM

Dobrý deň. Mám zostavu MB- novypocitac.sk ... , procesor ocesor AMD x64 Athlon 4000+ , RAM (na papieri KINGSTON ) na Ramke KINGMAX 1GB/667 DDR2,grafika ATI RADEON X1650 series. Ccem si kupit este jednu RAM . Poradte mi prosim Vás mam kupovat podla vý-
robcu a frekvencii? stači kúpit 1GB alebo radsej 2 GB chcem vyuzit Dual channel. Rád by som pracoval s ne-
s programami na tvorbu videi napr: Ullead ... dakujem za kazdu radu .

Odpovědi na otázku

ten rozdiel vo vyrobcovi Kingston a Kingmax? na papery mam cenu za RAM 1400 sk asi tu nieco nesedi

prečo taká základná doska?

no to mi poskladal známi , takže je tam taká - aká je

nikto neporadi

Výrobca by mal byť v podstate jedno...ale z princípu sa odporúča ten istý...nuž a rozhodne kupovať podľa frekvencie,ono aj ked kúpiš väčšiu frekvenciu tak ti pojde v pohode ale s nižšou frekvenciou (tuším že to závisí od Biosu a od matičnej dosky)......noo a či 1G alebo 2G??..tak ja by som už rozhodne bral 2G .....na video ju budeš určite potrebovať...

diik a co mi poradis s tymi vyrobcami -na papieri Kingston a na Ram-ke Kindmax, asi som trosku prerobil ?

Hmm..s tými výrobcami je to veru ošemetné..vidieť že dnes už podvádzajú všade....Kingmax je o niečo lacnejšia značka,čiže si naozaj prerobil.....hmm.ono reklamovať to bude fakt problém..ale ked ti to skladal známy tak by to možno nejak šlo.Ono je isté že blombu na bedňu nedal však?Takže keď to pôjdeš reklamovať tak vieš v čom je problém....Ale na dokupenie by som odporúčal predsalen ten Kingston...ale ak sa nepodarí vyejdnať tak dokúpiť aj ten Kingmax,ono problém vo funkcii by nemal byť....skôr ide o kvalitu,že koľko vydrží,ale to je u takýchto vecí veľmo relatívny pojem.....

nejlip udelas jestli koupis jeste jednu uplne stejnou