» Poradna » Notebooky

RAM vs. přehřiváni

Když vyměním RAM za vyšší bude se mi notebook přehřívat//Titulek doplněn.//

Odpovědi na otázku

Když vyměníš RAM za vyšší, tak se ti tam nejspíš nevejdou.

Pokud je myšlena vyšší frekvence, tak ne, nebudou. Ale aby jsi zbytečně nebral něco, co deska nepodporuje. Co je to za ntb?

"aby jsi" je česky "abys"

Když už někoho peskuji za češtinu, tak že sebe aspoň nedělám blba:https://www.meriva-preklady.cz/clanek/cesky-pravopis-spr...

Lenže na klávesnici „ a “ neexistujú a nie každý si pamätá alt kódy 0132 a 0147.

Díky za info.