RAM rozdílné MHz

Ahoj,Pořídil jsem si 2x16 GB Ram hyperX 3600MHz v BIOSu se však ukazuje 1x 3600MHz a 1x 3000MHzCo si o tom mám myslet?Děkuji všem za odpovědi

Odpovědi na otázku

Aku mas zakladnu dosku?Mas RAM moduly v spravnych slotoch (manual) ?

Deska: MSI MAG Z390 TOMAHAWK - Intel Z390RAM: HyperX Predator 32GB (4x8GB) DDR4 3600Usazení mám správně dle manuálu, (ob jednu odskočené)

Zkus použít vždy jen jednu. Pokud se bude každá z nich jednotlivě chovat správně, pak bych pátral dál. Pokud bude jedna zobrazená jako 3600 a druhá jako 3000, tak bych jí vrátil (nebo reklamoval).