RAM problém na AM1 Soc.

Zdrávím začal jsem stavět usporné pc z asi mesíc starých komponent v záruce. Konkrétně Athlon 5350 a Asus AM1M-A .Při instalaci systému Win 7 64bit došlo několikrát k zaseknutí. Když už se mi ho podařilo nainstalovat tak PC hlásí jednu chybovou hlášku za druhou a všechny se týkají RAM problémům (memory problem, ram managmet atd. Několikrát ani nenastartuje a občas hodí modrou smrt a jako příčunu uvede RAM managment. RAM měněny několikrát ve všech kombinacích mám jich hodně a všechny funkční.Můj dotaz zní mám na reklamaci poslat APU nebo desku ? Jelikož APU má v sobě pamětoví řadič ale deska zase může mít poškozené sloty.. Předem děkuji všem za rady.

Odpovědi na otázku

A co zbytek sestavy? Nepodařilo se ti ohnout pin na procesoru? Sedí dobře v socketu? Není ve slotu pro paměti nějaká mastnota? ☺

WD RE4 250Gb , Eurocase 350W , ramek jsem testoval nekolik. Sedí perfektně. Mastnotu takhle vizuálně nepoznám.. zítra ale skočím koupit líh a zkusím sloty trošku vyčistit. Díky za typ.

To není třeba. Pokud je nová, bude čistá. Jen to profoukni a pořádně dotlač, až to cvakne. Ten procesor je dobře usazený? Nemáš jiný zdroj?

CPU a i RAM jsou usazené dobře ano zdroj jsem měnil předtím to nějakou domu šlo.. Myslíte že by měl na tohle vliv?