RAM pro Ryzen s AM4

Poradil by mi někdo zkušený, jestli jsem vyčetl dobře tyto informace?Pokud chci nejvyšší výkon Ryzenu tak je nejvýkonější varianta pouze 2 moduly dual channel, co nejvyšší frekvence a pak nevím jestli single side nebo duble side? Zajímá mě hlavně jestli jsou lepší jednostranné nebo oboustranné. Děkuji.

Odpovědi na otázku

"single side nebo duble side" to je vyraz pre mechanicke osadenie cipov na module RAM.Dolezitejsie je ako radic pamati (v CPU) k modulom pristupuje.Tu je namieste vyraz SingleRank vz DualRank.

Pokud je záměrem dosažení co nejvyšší frekvence, tak zvol Single Rank (1Rx8).

ides na nejaku sutaz alebo ak nie, kup normalne 3200vky a neries.