» Poradna » Notebooky

RAM pro notebook

Je možné dneska rozšířit, tedy zvětšit, paměť notebooku z roku 2015?

Odpovědi na otázku

ako kde

Na notebooku z roku 2015 by to teoreticky jít mělo, ale záleží na konkrétním modelu, narozdíl ale od dnešních notebooků jsem se nesetkal se starším, který by měl pájenou ram, jak je tomu dnes. -

I tehdy se prodavalo dost laptopu bez RAM slotu..

A čekáš, až se tě někdo zeptá na značku a model?

Na takto obecne položenú otázku je problém odpovedať. Keďže si neuviedol typ ntb, tak iba obecne. Dá sa rozšíriť, ak má volný slot na RAM a použiješ kompatibilnú pamäť. Prípadne ak má obsadený slot(y) a ešte nemá osadenú maximálnu podporovanú kapacitu RAM.

Přeložím do češtiny: Na takto položenou otázku je zbytečné odpovídat.

Těžko soudit, když si neuvedl model. Může, ale také nemusí.Podívej se do notebooku, jestli tam máš volný slot pro RAM, nebo napiš, co máš za notebook.S informací, že je notebook z roku 2015 moc neřekneš a my můžeme jen hádat.

myslim ze, nie len dnes, ale aj zajtra to bude mozne.