» Poradna » Notebooky

RAM do NTB

Zdravim, chtěl by sem se zeptat.Mám NTB PackardBell Argo C MZ 35 a nyní mám v každém slotu pro Ram 512Mb. Dohromady 1Gb. Lze do něj dát více? Aspoň do každého slotu 1Gb? Že bych měl 2Gb dohromady?Děkuji za dopovědi.

Odpovědi na otázku

2x1GB nebude problém. Dokonce by tam mělo jít i 2x2GB.

Nikoliv. Pro tento notebook je maximum 2x1GB.

Našel jsi k tomu nějaký manuál? Já našel pouze jako dokoupitelné díly 2GB RAM (bylo tam ještě 512MB a 1GB) a podle popisu to vypadalo, že by to měl být samostatný modul (nikoliv 2x1GB, ale 1x2GB), takže jsem to bral, že tam půjde 2x2GB.Každopádně 2x1GB tam jde na 100%.

Manuál jsem našel zde, tento -> https://docs.google.com/viewerOriginál manuál nemám.