» Poradna » Ostatní

Ram + procesort

Dobrý den, mám dotaz budu si kupovat G.SKILL 16GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB Neo for Ryzen 3000 a k tomu i9-11900K jde to k sobě nebo jsou ty ramky dělané přímo pro Ryzen ? A k tomu mám základní desku MSI MAG Z590 TOMAHAWK WIFIDěkuju za odpověd

Odpovědi na otázku

11900k podporuje ddr4 3200, takze zbytocne kupis 3600. Kup 3200 kingstony, nizke a mas vybavene https://www.alza.cz/kingston-fury-16gb-kit-dd... tie "tvoje" stoja 2x tolko

Děkuju za radu

Jde to k sobe. Je to jen historicka perlicka z dob, kdy pametovy radic Ryzenu stal za prd.Ale rozumnejsi by bylo koupit levnejsi moduly bez blikajicich kikotin a s normalnim nizkym chladicem. Ne s touhle zbytecnou hruzou.

Děkuju za radu