» Poradna » Mobily

Rakouský signál v Brně

Dobrý den mohu se zeptat jestli je někdo z Brna jelikož bych potřeboval rakouský signál budto A1, 3 AT, T-mobile A nebo jakykoliv jiný, je někdo kdo ho v Brně má a v místech kde ?

Odpovědi na otázku

dovolený presah je 5km za hranice. A to by musela stáť LTE=4G stanica na hranici, aby tam bol dosah, pri 5G by to bolo 200m od 5G veže. Takže,aby to bolo v Brne museli by rakúšania zabrať viac ako 1/4 Moravy

ten signál je blbý už v Hevlíně, či Novém Přerově. Jednou jsem ho chytil v Novosedlách a jednou v Hrušovanech. Na Brno úplně zapomeň

nevím jak u "nových" sítí, ale z principu časování a vzdálenosti to nebylo (kdysi cca 15 roků zpět) možné, aby na tuto vzdálenost byl signál funkční...

Ne, to v Brně fakt nikdo nemá. Pohraniční BTS jsou směřovány dovnitř území státu, ne ven, takže už kousek za hranicemi signál mizí. Ale pokud ho nutně potřebuješ dočasně chytit, tak si pro něj zajeď. Z Brna jsi v Břeclavi vlakem za 20 minut a na nějakém vyvýšeném místě už ho tam chytíš.

JJJ zajedeš, chytíš, šup s ním do kufru a vezeš si ho zpět do Brna :).Obdivuji fantazii tazatele :), více podobných letních žertů.

Napadá mě, že chce používat nějakou výhodnou rakouskou SIM, kde je ale podmínka, že musí aspoň jednou za čas přihlásit do domovské sítě. Ale těžko říct, bůhví, co má za nápady

To si budete muset pockat na volbu Habsburga ceskym kralem a restauraci R-U monarchie. :o)))))))))))

Zkus Rajhrad na ulici stará pošta a jít nejblíže k dálnici a zajdi tam cestou kde je společnost marbach. Chytneš tam A1 ale né 3 AT nebo T-Mobile A nebo Magenta-T-Abych upřesnil už v Pasohlávkách nemáš 4G od Rakouska. Je možné na 3G ale to jen možná. a na 5G to zapoměn to najdeš jen ve velkých městech jako je Wien nebo Klagenfurt atd.V Mikulově už by mohlo být 3G/4G.Kde si ale mužeš chytnout i Slováky je Pálava na Děvičkách (Hrad), Chytneš tam Rakouský sígnal všech sítí A1 je i v LTE (4G). Pozor musí být telefon nasměrován k Rakousku to poznáš podle větrných elektráren. Jak jede Rakousko své ECO. Slováky moc neodhadneš ale měli by být na levo od Rakouska. z toho pohledu jak by jsi byl. Od Slovenska počítej ze všemi sítěmi nevím jestli ale LTE nebo 3G. Pokud by tě zas napadlo hledat rádia v Brně. Tak na Slovensko zapoměn ti jsou dál než Rakousko asi o 15km. Od Rakouska už něco velmi čekej mužeš si frekvence najít na radiomap.eu a mimochodem Hitradio O3 MĚLO DOBRÝ SIGNÁL když jsem to zkoušel já ale musíš mít dobrou anténu jinak chytneš prd.