» Poradna » Mobily

Rakousko SIM B.Free nejede

Dobrý den, neznáte někdo předplacené Rakouské SIM B.Free?Potřebuju internet. Jdu do Billa (Nic jiného zde není) Poradili B.Free.Je na ní napsáno 1000 minut, 1000sms, 4000MB. Na 30 dnů.Dám to do mobilu.Asi tím jde volat po Rakousku, ale internet se nechytnete.Nechytnete se ani v 3G modemu. Stáhne si správně nastavení ale taky nic.Po informační SMS *101# mi to napíše že nulový kredit. Ale je mi divné.Mám obavu si dobíjet dalších 10e. Abych nedopadl stejně. Zde se nedá nikoho zeptat. Nemluví anglicky a tomhle nerozumí. Díky moc predem za rady.

Odpovědi na otázku

Postupoval jsi podle návodu? Provedl jsi aktivaci tarifu pomocí SMS?https://www.a1.net/handys/neuer-vertrag/b-fr...

Díky díky díky.V Bille mi tvrdili že je to aktivované. I na protokolu. Dokonce telefonovat slo. Ale až Tvá ráda zapla internet. Přišla mi Sms ze mam sice jen 3G místo 4Gb co bylo na obalu. Ale ti jejedno. Diky moc pane!!!

Ty 3GB by měly být navíc. Tzn. jestli jsi aktivoval tarif B.free L, tak bys měl mít 4+3, tedy celkem 7GB dat a jeden měsíc zdarma. Pokud ti napsalo, že máš 3GB celkem, tak jsi zřejmě aktivoval tarif B.free S. ☺