» Poradna » Notebooky

RainbowSix|SIEGE grafická karta

Dobrý den chtěl bych se zeptat...Nedávno jsem si koupil RSS a při spuštění mi to píše že moje graf. karta nepodporuje DirectX 11.Kolik tak stojí graf. karta se kterou bych to rozjel ?PS.: Mám notebook....

Odpovědi na otázku

Mám notebook, jaký notebook ? Označení tři tečky sem nenašel. Nejspíš v něm grafika nepůjde vyměnit (spíš určitě nepůjde), takže to nemáš moc jak vymyslet...

HP ProBook 4530s

Tak to jsi zúžil výběr asi na 10 notebooků - většina z nich má i3 a buď integrovanou kartu, nebo TI Radeon HD 6490, což není žádná raketa - notebook vzít a podložit s ním stůl....