» Poradna » Programy

Rainbow six siege po udržbě serveru se znovu stahuje plna hra

AhojDnes sem si pustil rainbow six siege,(steam verze propojena z ubisoft) a po prvni hře mi to ukazalo že za 45 minut proběhne udržba server..což je v pořadku ale po udržbě se mi začalo stahovat 66GB (skoro plna hra) nejdřiv sem si myslel že to je aktulizace ale nikdo neni tak blbej aby tak velkou aktulizaci vydal na jednou,proto se tedy ptam kde je chyba?steam nenašel po udržbě soubory hry? nebo co stim dělat.diky

Odpovědi na otázku

Prostě počkej až se to stáhne a neřeš to.

Nenaděláš nic, pokud Steam došel k názoru, že soubory neodpovídají aktuální verzi, tak to holt budeš muset nechat stáhnout znovu.

Děkuji všem za odpovědi,už se to vyřešilo bylo to tim že ubisoft opravoval celou hru..a bylo pro něj jednoduši poslat jeden opraveny instalator než 30aktulizaci..