» Poradna » Ostatní

Rainbow Six Siege - nejde zvuk v multiplayeru

Ve hře Rainbow Six Siege mi v menu i ve variantě hry Cvičiště - samotář zvuk funguje. Jakmile však zvolím variantu v multiplayeru (Cvičiště ve skupině či klasický zápas), tak během načítání hry přestane zvuk fungovat. Dříve jsem hrál s jinými sluchátky a vše bylo Ok. Nyní jsem hru po půl roce zapnul s novými sluchátky a mám tento problém. Nevíte někdo čím to je a co s tím? Předem díky!

Odpovědi na otázku

Ještě doplnění - v PC je nově naistalovaný Discord (ne mnou, já jej nepoužívám ani nijak nenastavoval). Nemůže to být tím Discordem?

Kromě Discordu ještě tedy Microsoft Teams, pokud by to mělo nějakou souvislost...

Tak odinstalování Discordu nepomohlo Jakmile spustím nějaký multiplayerový mod, tak jak kdyby se sluchátka vypnula, neslyším žádný zvuk a dokonce nejde ani měnit hlasitost (při mačkání HW tlačítka na ovládání hlasitosti na sluchátkách nenaskočí na monitoru řádek s číslem hlasitosti - narozdíl od modu v singplayeru či obecně ve Windows). Opravdu nikdo neví co s tím?

Nechápu, nechápu, nechápu... Když jsem zkusil připojit obyčejná stará drátová sluchátka, tak bylo i v multiplayeru vše OK. Dokonce když jsem pak během hry s těma zapojenýma drátovýma sluchátkama zkusil připojit ta nová bluetooth sluchátka, tak mi šel zvuk i z těch bluetooth sluchátek, i poté, co jsem odpojil ta stará drátová. Když jsem pak ale hru vypnul a znovu zapnul, tak z těch bluetooth sluchátek jde zase zvuk v menu hry a v singlplayeru, ale v multiplayeru opět nic. A nějak už nepomohlo ani zapojení těch starých drátových - z nich zvuk stále jde, ale jakmile k nim zapnu nová bluetooth, tak zvuk stále nic. Jsou tedy ta nová bluetooth sluchátka vadná a mám je reklamovat?

R6S máš přes Uplay nebo Steam?

Steam, ale vždy se u toho automaticky spouští i nějaká aplikace Ubisoft (do které se též musel člověk přihlásit).

Vyzkoušeno všechno možné a efekt žádný Takže asi nezbývá, než sluchátka vrátit, koupit jiná a doufat, že nedopadnu stejně...