» Poradna » Programy

Raidsrc.sys nenalezen - přeinstalace Visty na XP

Zdravím, mám takový problém, snažím se zbavit Vist na notebooku HP 530. Přes nLite jsem (snad) integroval driver SATA raid do instalace XP home. Při instalaci však vyskočí hláška : raidsrc.sys nebyl nalezen, instalace se nezdařila a pak proběhne restart. Na notebooku nemám floppy, takže F6 nemá smysl používat. Nevíte v čem by mohl být problém?

Nejsem v tom dobrý, jen jsem to dělal podle nějakého návodu.

Díky

Odpovědi na otázku

Návodů je hafo-přečti si jiný-lepší.Jinak nepodléhej skepsi-lepší vista kterou neumíš-než xp které nemáš.

Jseš fakt dement ..

Napiš sem kontakt a já ti pošlu ty drivery i s podrobným návodem jak je zaintegrovat do instalačního CD Win. Xp vytvořeného pomocí programu nLite.