Rady k PC sestavě

Ahoj. Mohu se zeptat jestli by mi z tohole https://www.czc.cz/ae3jr81ql6h5g885eelshg7b9... někdo nevytvořil podobnou sestavu se stejným procesorem, Grafikou a RAMkami tak do 17500-18000 ? (Pokud ano, tak poprosím jen z komponentů na CZC)

Odpovědi na otázku

1) seznam není veřejný2) jak mám vytvořit stejnou sestavu, jako tu, co už máte v košíku? To ten odkaz mám zkopírovat?

Dekuji za upozorneni uz verejny je a myslel jsem to tak aby se sem poslal odkaz na ten levnejsi komponent ktery tam bude sedet.

Pořád moc nechápu, toto chcete zlevnit?

Takhle, muj budget na pc je jen 18k (protoze k tomu jeste musim koupit monitor a os), ale chtel bych aby v tom pocitaci byla tahle grafika (nebo klidne jina 1050ti, core i5 a presne tyhle ramky) ostatni me moc nezajima a v ostatnich komponentech se taky moc neorientuji takze bych potreboval poradit nejake levnejsi s dobrym vykonem ktere k sobe budou sedet, tak aby se mi to prave vlezlo do tech 18000.

Aha, a ty kraviny jako je čtečka nečtečka a wifi newifi tam mají být také? Krom toho ram je jedna z věcí, za kterou zbytečně platíte 400Kč navíc.

18200Kč a nechal jsem tam tu wifi i čtečku. Oškubáno na chlazení, jak grafiky, tak procesoru. HD je zaměněn za ssd, což Pc dosti zrychlí, tedy v odezvě, ne ve výkonu jako takovém.https://www.czc.cz/178264,180052,202857,1973...

Dekuji moc