» Poradna » Programy

Řádkování v textu - Libre office

Zdravím, kamarádka (75 let) má v notebooku program Libre Office, a neumí si zvětšit řádkování. Já tento program neznám, neumím jí poradit. Než bych jí nasměrovala na tyto stránky, radši píšu sama. Poradíte jak změnit v textu řádkování? Děkuji. Jana

Odpovědi na otázku

"Formát" > "Odstavec" > panel: "Odsazení a rozestupy"

Vážení, mám podobný problém, co tazatelka ve věci řádkování v Libre office.Jde mi o postp nsstavení nejmenší "mezery", tedy řádkování na "1". Je pro mě problém zjistit, kde na co "kliknout" a tím nastavit požadované... Navíc je to pro mě aktuální potřeba. a nemám nikoho, na koho se obrátit. Děkuji za pomoc.S úctou Karel Popper, Litoměřice