» Poradna » Mobily

Rádio do auta

Co si myslíte a tomhle ? https://m.gearbest.com/car-dvd-player/pp_360248.... Nechci kupovat rádio za 5000 jde mi hlavně o vzhled aby to zapadalo do škodovky a abych si tam pustil písničky přes bluetooth a mohl volat.

Odpovědi na otázku

Má to jediný problém, rádio je určeno pro:-VW sagita-VW TIGUAN-VW magatan-VW golf-VW Polo

No a jaký je rozdíl mezi golfem a oktávkou? Já myslel že ten prostor na rádio je stejný.

Řekl bych ti jedno: vykašli se na to. Mapy (jedou na WIN 6.0? - WTF !! ) , jistotu, že vždy spáruješ telefon s bluetooth a nebude ti to při volání vypadávat rovněž ne, (platí i o hudbě) rádia nemívají kvalitní tuner (riskuješ šum), nebývají kvalitně odrušeny (dodatečná montáž odruš. filtrů), riziko vyššího odběru z baterie po vypnutí. Pokud to chceš na uvedené činnosti, kup si autorádio Kenwood (mají dokonce kvalitnější tuner než Pioneer), pokud Multimedia tak Pioneer. Jestli máš aktuálně 2DIN, není problém dokoupit redukci /rámeček autorádia/ na 1DIN. Toto budeš mít sázku na jistotu, kvalitní zvuk a spolehlivou konektivitu. Lidí, kteří si koupili podobné zařízení (China) jsme měli v dílně každou chvíli a počáteční euforie následně vzala rychle za své....pak chodili a "plakali".

....na požadované činnosti bych si vzal např. Kenwood KMM-BT304, Kenwood KMM-303BT /starší model/+ pokud máš origo koncernovou anténu budeš ještě potřebovat Anténní adaptér - napájení FAKRA-DIN (cca 150,-Kč). 2 roky záruka na rádio, kvalitní příjem rádia, tel. hovorů a stream hudby. U "Číny" mít záruku nebudeš (posílat zpět ???) + rizika, které jsem již sdělil. Rozhodnutí je ale samozřejmě na tobě....Jsou to tvé peníze, případně bude tvé zařízení.

Zdravím, já myslím, že se dá sehnat srovnatelné třeba i u: https://www.2din.cz/autoradia-skoda/ za možná lepší ceny do Škodovky, já ho mám už nějaký ten pátek a hraje velmi dobře.