» Poradna » Ostatní

Radio Corsa b

Zdarec, darem jsem obdrzel jvc radio, koupil jsem iso-radio(16 pin), bedny hraji,aux take ale nechytam zadne stanice, slysim jen sum i presto,ze tam mam iso-din na antenu(poradil v ahifi). Resil prosim nekdy nekdo tuto patalii?

Odpovědi na otázku

Nechce se mi nic hledat, ale možná máš aktivní anténu a rádio bez napájení antény. Takže budeš potřebovat fantómové napájení antény (https://www.ahifi.cz/fantomove-napajeni-autoan... ).

Ano o fantomovi vím,ale nijak hledat dál neumím,takže pokud ty jo byl bych rád kdybys mi poradil

servis nebo kontaktuj JVC a optej se, jestli to rádio má aktivní napájení autoantény a pak kontaktuj Opla, jestli model auta má aktivní anténuv případě ne a ano kup fantoma, zapoj mezi anténu a autoradio a volnou žílu na okruh zapnutého klíčku

tzn, volny kabel zapojim na napajeni +12 V? tudiz mi do radia tento pin ani nepujde,bylo by to zbytecne...chapu to dobre?

je napojený k ISO A7

chci si poslechnout moje hlas.schranki ktete sem obdrzel ale s.zhledem ktomo ze nemam uhrazenou platbu tak vas zadam dekuji za virizeni

Povolili jsme Vám bezplatný přístup do hlasové schránky.

podobne dopadol syn s rádiom z vietnamu. ani jedna stanica nešla naladiť, pretože vysielacie pásmo rádia bolo úplne mimo vysielacích pásiem používaných v európe