» Poradna » Programy

Radiator nejde spustit ve Win XP

Po nainstalováni programu Radiator 1.8.0.7 nejde spustit, ani nic nehlásí, po jeho spuštění se vůbec nic neděje. OS mám Win XP home. Za radu předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Mám takový pocit, že to je program psaný pouze pro přetaktované Prescotty s pasivním chlazením. Ostatní procesory tuto funkci bohužel neplní

Nerozumím Tvé odpovědi. Jedná se o tento program
flesko.cz ...
Autor v ctimne uvád í"FUNGUJE NA WINDOWS XP, 2000, NT, ME, 98/95. "

U mňa ten istý problém. Vyriešil som to inštaláciou AFM2000.

Co je to za program AFM2000 ?, kde se dá stáhnout? pak ti radiator šel?

AFM2000 je ďalšia alternatíva k programom ako radiator, Radioaktiv a pod. Da sa stiahnut napr. tu: www.slunecnice.cz ...
Radiator sa mi poto, nepodarilo sprevádzkovať. Aj keď nechápem prečo, lebo na inom hardware mi to pod XP chodilo bez problémov.

Dík za typ, zatím se mně ho nepodařilo stáhnout, hlásí to tam chybu, zkusím ho najít ještě někde jinde a rád ho zkusím. Je taky v češtině?

Áno, čeština tam je. Keď, tak to môžem poslať mailom. Aká to je rádiokarta?

Podařilo se mně to stáhnout z jiného servru a čeština tam není, ale je tam slovenština. Mám starší kartu PCI RadioLINK, se softem RadioAKTIV staženým z netu pro Win XP, z přiloženého CD to nešlo (bylo to pro Win 98), ale špatně to jde, chvilkama se mění skokem hlasitost.
AFM200, mě zatím nejde, nevím jakou kartu tam nastavit, musím si s tím ještěi trochu pohrát
Děkuji ti za trpělivost

Ja mám AFM2000 vo verzii 1.53d. Češtinu tam mám (Nastavenia \systém\jazyk\Cesky). Rádiokarta by mala byť MediaForte (Nastavenia \FM karta\Modul FM kariet\MediaForte)

Využil bych tvé nabídky a poprosil tě o zaslání AFM2000 s češtinou na re.mark@seznam.cz
Mám TV kartu WinFast 2000 H, kde je taky FM radio, ale je to trochu zašumělé, ale nezeslabuje se po chvílích zvuk.
Předem dškuji