Radeon 9600 + TV Winfast + trhaný obraz

Netušíte někdo čím může být způsobený trhaný obraz televizního vysílání ve spojení s Radeonem 9600,který jsem vyměnil za méně výkoný R 9000 ?
Nainstaloval jsem i poslední OMEGA ovladače, DirectX si Winfast instaluje sám.Ale i když jsem nainstaloval DirectX9b,tak žádné zlepšení nebylo.
Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Mas zaplej overlay rezim?

overlay a jeho vypnutí nebo zapnutí nikde není.To bývalo u starších TV tuneru,ale Winfast to má default zapnutý už z instalace.

Mám Radka 9600, Catalysty 3.7 (ne Omega), Win XP SP1, Leadteka (nevím přesně označení, je to ten DeLuxe s IEEE1394), Direct X 9.0b, ovladače Leadteka origoš s CD. A jede mi bez problémů. Dporučuji stáhnout patch na DirectX 9, týká se problémů s tunery a některé chyby fixuje. Jsou zaznamenány problémy Leadteků pod W2K SP3, u SP4 se už nevyskytují. Týkaly se vypydávání snímků při ukládání na disk.
Jinak, je sestava dostatečně výkonná? Pokud je CPU pod 1,2GHz, nestíhá ukládat při max. hodnotách (rozlišení, kvalita).

tedka jsem se dočetl o fix na DirectX9.0b.Musím vyzkoušet.