Radeon 9250+W98 versus rozlišení 1440x900

Mám GK Radeon 9250, OS win 98 SE, koupil jsem LCD monitor LG L 194 WT s rozlišením 1440x900. Třebaže GK zvládá i vyšší rozlišení, konkrétní 1440x900 se mi nedaří nastavit. Nemáte někdo zkušenost, zda tato GK v kombinaci s Win 98 je tohoto rozlišení schopna? Pokud ano, s jakým ovladačem? Pokud ne, jaká grafická karta to s Win 98 dokáže? Dík za radu.

Odpovědi na otázku

Ovladace na gk ted pouzivas jake?Hodilo by se vedet jestli je do pci,nebo agp.Z tak malo infa se toho clovek moc nedozvi.

vyskúšaj na to nejaký program ako PowerStrip,SciTech Display Doctor

Díky za tip na PowerStrip. Ještě jednu hlášku - kam mám poslat flašku? Jede to skvěle. Ještě jednou dík.

flašku posielať nemusíš,hlavne že je vyriešený problém