Radeon 8500LE, Hercules

Při zapojení TV a aktivaci TV displaye se mi vždy rozhodí monitor (Sony E220). Hodí to obraz do strany a pomůže přepnutí na jiné rozlišení a opět zpět, nebo deaktiv. TV disp. Je to normální???Musí být vždy při přehrávání filmů zapnut v překrývání "divadlo"? Jinak mi film na TV neběží, jen pouze černá obrazovka s ext. titulkamaDíky

Odpovědi na otázku

Mám stejný problém.Monitor mi to rozhodí,protože se nastaví frekvence 50Hz.To se vyskytne pouze pokud chci přepnout na TV pomocí klávesové zkratky.Pokud to udělám v ovladacích panelech grafiky ,záložka display,je vše OK.  /Intel 815,tualatin,Win98SE,Sony 200GS/.

To dela proto,ze Hercules 8500le ma jen jeden Ramdac.Jestli pouzivas televizi na sledovani filmu,tak na karte Nastaveni NEZAPINEJ druhy monitor,ale na karte Obrazovky ano(jako druhy).Potom budes mit vlastne na televizi klon monitoru s normalnim obrazem na obojim.