» Poradna » Notebooky

Rada s pořízením malého notebooku

Zdravím,potřeboval bych poradit, nějaký malý notebook na výhradně kancelářskou práci (word, powerpoint ..), aby byl co nejmenší, něco ve smyslu GPD pocket nejlépe, klidně o něco větší, ale za rozumnou cenu. Děkuji mockrát.

Odpovědi na otázku

Boze muj... A tu rozumnou cenu si mame vymyslet? Mimochodem zarizeni typu gpd pocket se zrovna moc na kancelarskou praci nehodi. Klavesnice je silena, displej malej a celkova ergonomie pouzivani pro word a powerpoint je desiva... Jaky mas duvod pro volbu az tak maleho zarizeni?

Ak môžem radiť , tak zabudni ! Takého "malé" NB sú na dve veci , na chofno a na nič! To je tak pre slečnu do postele , aby mohla brouzdať po internetu, FB a YT.

A hledal jsi aspon deset minut po internetu sám?? Nebo ani toho nejsi schopen a na každý prd se musíš někoho ptát?Napiš sem pár tipů, co se ti líbí a jaký je cenový strop, pak možná někdo něco poradí.

Repasovany Dell E7240, cokolvek mensie uz nie je notebook ale smrt...staci ti to na tu kancelarinu, akurat aby bolo SSD a aspon 8GB RAM, pri aktualnych cenach to nezatazi rozpocet az tak a tiez kupis dock a ext. monitor na realnu pracu niekde...