Rada s HDD, je to vůbec možné?

Dobrý den, potřeboval bych poradit, je zde nějaká nejjednodušší či nejrychlejší cesta, jak z mého starého počítače dostat 100GB souborů do mého nového notebooku? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Pokud máš externí disk s kapacitou větší než 100GB tak to na ten "exterňák" všecko co potřebuješ překopiruj a pak překopiruj do toho NTB

Pokud PC funguje, připoj ho s ntb do jedné sítě, překopíruj data po síti, nejlépe na 1Gb síti, ne na wifi, to bys u toho možná vykvet Pokud PC nefunguje nebo i jako druhá alternativa, vyndej z něj HDD a připoj ho přes ext. redukci (SATA/PATA>USB) přímo k novému notebooku.

Ext.HDD - šum na neho - šup z neho do nového.....

100GB = 4x BD-RE plus mínus autobus to dnes někdo řeší? Už u P4 (120GB disky) se to neřešilo a to bylo před 10ti lety. Nahodil se živý USB "khábl" TotalCommander mašina > mašina, copy.

RuDophyíku - zabudol si dodať crosslink khábl.... (krížený)....

Ať ho někde vyhrabe z krabice a je to, já když chci kabel mrknu, rozbalím, nahodím zandám. Dokonce jsem někde zahlédl i pozlacený Pinnacle FireWire, tiskový "spešl" paralel pro tiskárny (36 pinů?) kdysi jsem to měl tiskárna > skener ten už bohužel není mezi námi, ale nevíš.