RADA pro upgrade

Moc prosim o radu. Nevim si rady s koupi graficke karty. Rad bych vymackl z compu co nejlepsi vykon, ale zase bych nerad kupoval nejakou, ktera je uz zbytecne vykonna a procesor a pameti to beztak neutahnou. Taky bych nerad aby tam nepasovala. predkladam vytah o mainboard z programu Sandra. Jinak se jedna o Dell optiplex GX 150, 512 MB SDRAM, Pentium III 1GHz, 20 GB HDD, Windows XP SP2....momentalne mi tam jede GeForce 2 MX 400 32MB...mam ve zraku nejaky Radeon rady 9 a 128 pameti, samozrejme z bazaru ci aukce...diky moc za jakkekoliv rady.....

SiSoftware Sandra

System
Manufacturer : Dell Computer Corporation
Model : OptiPlex GX150
Serial Number : 7H1J80J
ID : 4C4C4544-3110BE48-C0B74A80-4A30384F

System Chassis
Manufacturer : Dell Computer Corporation
Type : Mini Tower
Can be locked : No
Serial Number : 7H1J80J
Boot-up State : Safe
Power State : Safe
Thermal State : Safe

Mainboard
Manufacturer : Dell Computer Corporation
Multi-Processor (MP) Support : No
Model : OptiPlex GX150

On-board Devices
Intel Graphics Chip Accelerated VGA : Video Adapter (Disabled)
3Com Fast EtherLink XL 10/100Mb TX : Ethernet Adapter (Enabled)
AC'97 Audio Controller : Sound Adapter (Enabled)

System Memory Controller
Location : Mainboard
Error Correction Capability : None
Number of Memory Slots : 2
Maximum Installable Memory : 512MB
Bank 1 - DIMM_A : DIMM Synchronous SDRAM 256MB/64 @ 100MHz
Bank 2 - DIMM_B : DIMM Synchronous SDRAM 256MB/64 @ 100MHz

Chipset 1
Model : Dell 82815/G/EG/P/EP Solano Host-Hub Interface Bridge (GMCH/MCH B0-step)
Revision : A5
Bus : Intel GTL+
Front Side Bus Speed : 1x 133MHz (133MHz)
Maximum FSB Speed : 1x 133MHz (133MHz)
Width : 64-bit
I/O Queue Depth : 4 request(s)
Maximum Bus Bandwidth : 1.04GB/s

Chipset 1 Hub Interface
Type : Hub-Interface
Version : 1.00
Number of Ports : 1
Width : 8-bit
Full Duplex : Yes
Multiplier : 2/1x

Logical/Chipset 1 Memory Banks
Bank 0 : 128MB SDRAM 3-3-3-0
Bank 1 : 128MB SDRAM Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

bez problemu a jsete je nato 12 mesicu zaruka www.chcikoupit.cz ... velice dobre skusenosti nikdy nebyla zadna zavada vse kvalitne provereno.

diky, trochu me ale zarazi jenom Šířka paměťové sběrnice [bit]: 64...nebylo za podobny peniz lepe vyuzit 128 ?

mozna ano jedine asi od tud www.pcbazar.net ... tady vybirej a hledej za dobrou cenu na dobirku rozhrani agp

jeste bych se rad zeptal co tam muzu namacknout za nejlepsi procesor?

www.chcikoupit.cz ... mozna tenhle ale moc tomu nefandim pokud je to klasicka bedna atx tak bych sel rovnou do nejakeho jemnejsiho predelani stohoto baziku koupit desku procik grafiku pameti ddr2 procik teba p4 dobrou desku a nejakou pciexpres grafiku dostanes se z vykonem trosku jinde zahrajes si i novejsi hry.

mam tam Pentium III 1Ghz...jde mi o to jestli tam muzu dat treba celeron 1.4 a jestli to bude nejakej narust