Rada pro OC na ASROCK B450

Na jinak kvalitní desce B450 Pro4 chybí pro lepší taktování funkce LLC calibration.To znamená, že když nastavíte v biosu V-core 1,4V a frekvenci dejme tomu 1,41GHz, bude vám napětí padat na cca 1,36V a OC nebude stabilní. Nějaké návrhy? Mám dojem, že by to mělo jít obejít přes editaci P-state 0 a nastavení hodnot tam, co myslíte?

Odpovědi na otázku

Tak jsem si to otestoval a ano!!!! Pomocí pstate lze poněkud omezit vdroop a nyní je to stabilní při rozumném napětí - 1,4V - 4100Mhz!!!