» Poradna » Notebooky

Rada ohledně upgrade Notebooku

Zdravím, jsem už bezradnej, brouzdanim se mi nedostalo jednoznačné odpovědi. Vlastnim NTB - MSI Destroyer gx70 https://www.ggpc.cz/msi-gx70zajímá mě, jestli je možné nějaký hardware upgradovat nebo jestli na stávající základní desku dnes již nic nekoupím. Zároveň se chci zeptat za kolik si myslíte, že by bylo možné se pokusit ntb prodat - stáří 4 roky..... 9000?

Odpovědi na otázku

Můžeš maximálně vyměnit disk, popřípadě doplnit paměť, ale ani jedno ti výkon nezvedne. Cenu osobně bych viděl na 5-6K, pokud je v doopravdy dobrém stavu, což herní notebooky nebývají, takže tak pod 5K.

- jediný upgrade co by dával smysl je SSD disk, jinak tam nic moc nevymyslíš (upgrade paměti, pokud vyloženě nechybí, nic nepřinese).Jestli to někdo koupí, to je otázkou, já bych za to dal maximálně 4k. Ale lidi jsou blázni, to dej na Aukro a uvidíš, jestli se nějaký šmoula chytne...

SSD už tam je a jakýkoliv další upgrade nedává smysl, protože je skoro nemožný... Co se týká prodejní ceny tak 9000,- za to dá leda magor, protože cena se blíží někam k flašce vína...

Upgradovat se nedá. Pokud je NB ve výborným stavu a i baterie je OK dá se za ty peníze prodat. Bude to ale asi trochu trvat. Spíš bych to viděl v dobrým stavu tak na 7 tisíc.