Rada ohledne flashnutí grafické karty nvidia-odměna

Prosím o radu jak flashnout Geforce4 440 typ přesně nevim ale má tvout 64mb a pravděpodobně 128bitový rozhraní, zkoušel jsem nvflash starší i novější verzi ale asi nezprávnej bios prostě nahlásí že "unknow eprom" nebo "Gpu mismash" vga biosem se to taky nepodařilo, napište sem cokoliv i to co je jasný třeba se na něco příjde, zkoušel jsem už dvě fóra a tam nic nikdo neví, je to asi OEM karta ale má flash pamět na sobě, nejlíp by byl referenční bios kdyby někdo sehnal za 100% radu jsem ochotnej darovat celerona 366tku. Diky.

Odpovědi na otázku

Nikdo to fakt neví, nikdo nemel pdobný problém ??

Proč to chceš flashovat?... A jak to chceš flashovat, když ani nevíš, co to máš zač? Tyvado, jestli to jede, vyprdni se na to..