» Poradna » Notebooky

Rada na hry Lenovo ThinkPad L450

Lenovo ThinkPad L450Procesor: Intel(R) Core(TM) i3-5005U CPU @ 2.00GHz64bitový4GB RAMGrafická karta: Intel(R) HD Graphics 5500Chci se zeptat, jaké hry by tento notebook rozjel. Popřípadě zda je možné zaměnit zabudovanou grafickou kartu za novou. Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Na tom si nic nezahrajes, to je kancelarsky ntb a grafika sa vymenit nijako neda.

Oke - Dk

Neviem, co je "Oke" (google nasiel Okenu), neviem co je "Dk" (asi Dansko).Ked mas potrebu pouzivat zvlastny jazyk, najdi si prislusnu poradnu (ked taka je).

Super, díky

Ale jo, historické kousky jako COD MF2, BF2, GTA San Andreas apod. to zvládne. Ale chtělo by to asi víc paměti.

Je čas změnit myšlení https://www.nvidia.com/cs-cz/geforce-now/

Díky moc. GTA SA mě ani nenapadlo, takže díky