» Poradna » Ostatní

Rada - podvodný inzerát ?

Ahojky, měl bych dotaz, narazil jsem na nějaké inzeráty, přijde mi to nějaké divné, komunikace ok, ale přijde mi že ten člověk, chce příliš málo peněz za ty své věci, že to něcím smrdí, jaký je váš názor ?http://www.mobilmania.cz/bazar-mobilu/apple-iphone... http://www.mobilmania.cz/bazar-mobilu/sc-24/defaul... no ne - Nikon D5500 za 5-6 tisíc korun i s dodáním ?kdyby to bylo na Ebayi se zárukou 10 dní na vrácení od někud z anglie, ameriky, by to pořád bylo tak 2x dražší, podle mě to něcím smrdí, nebo je to ok ? co vy na to ?

Odpovědi na otázku

Máš dvě možnosti: nekupovat nebo riskovat ztrátu peněz a koupit. Pokud jsou požadované částky pro tebe marginální pak klidně kup, můžeš teoreticky vydělat nebo maximálně přijít o částku, kerou ani nezaregistrujueš. Pokud ale ty cifry pro tebe zanedbatelné nejsou nekupuj.

čoveče to je rada jak nad zlato, ty jseš učitel ?

A máš snad nějakou lepší? Ty jsi filozof?

Asi "tazatel" - viz IP obou. "Pubi": http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Puberťák se holt nudí.

Repasovaný iPhone 5s se dá sehnat kolem 12 tisíc.Tady máme inzerát, který nám nabízí údajně nový telefon. Se zárukou. Za 5 000 Kč. A vše je podtrženo obrázkem staženým z internetu. Hmmm...Za sebe říkám: Ne, děkuji.

má i fotáky, to je divný, ale ségra sehnala iphone 5, za cca 5500 Kč, z internetu a bylo to od někud z anglie(od černocha), ale 5S je skoro 2x lepší, aspoň 7-8 tisíc, si myslim, ale třeba je to nějaký servisák, co ze 2 rozbitých telefonů to vemze v servisu a doma z toho vyrobí 1 funční, to už tady taky bolo

Zapomeň, to je podvod jak vyšitý. Navíc píše, že jsou nové se zárukou, takže žádný repas z více kusů

Požaduj fotku na které bude vidět IMEI telefonu a pak ho ověř zde:http://aplikace.policie.cz/patrani-mobily/Pokud je to vychcánek, tak to stejně obejde (a dá IMEI cizího telefonu, co je čistý), pokud je blbej, tak ti dá IMEI, který bude třeba kradený (i když hloupí zloději asi už vymřeli).

Smrdí, smrdí, smrdí.....; budeš-li trvat na osobním předání, tak už k mání nebude.

hlavne sou zlodeji majitele a spravci zdejsiho webu;je jim jedno jestli lidi budou okradeni, ale dostanou 10%poplatek za vystaveni v bazaru z toho

Správci webu nejsou povinni kontrolovat poctivost prodejce, není to ani jejich povinnost. Jak by to asi dělali? Každý má zodpovědnost sám za sebe a pokud je pitomec, že skočí na takový trik, dobře mu tak.

Zkus jestli bude ochoten provést osobní předání s platbou na místě. Pokud ne, jdi fofrem od toho.

Nebude, to je jediná jistota Sice nabízí i dobírku a osobní předání, ale to slouží reálně jen k navození důvěry. Potom když dojde na předání, bude muset náhle odjet, ale bude ochoten poslat to poštou. Bude chtít jen "malou zálohu" předem na účet, aby nedošlo k kevyzvednutí zásilky

Zkus prosímtě použít mozek. Pak ti možná dojde, že když jsou na spotřební elektronice marže koncových prodejců v řádu pár jednotek procent, tak asi těžko někdo může prodávat za polovinu ceny, protože za ty peníze to nedostane nikdo ani přímo od výrobce. A kdybys byl opravdu takový hlupák a pořád tomu věřil, tak si podvodnost té nabídky potvrdíš tím, že je možná pouze platba předem. Na něco takového snad nikdo ibtelintní nemůže skočit...

jo chlapče to je jasnej podvod, to víž bazar MMania, tak to bylo vždycky plný čórek a šmejdů, majitelé webu to ještě navíc podporují, sám jsem měl špatné zkušenosti už v roce 2002, někdo by měl podat žalobu na MM majitele, zodpovídá za obsah webu

Mate tam osobni predani, tak se sejdete, kouknete co to je a pak se rozhodnete.

Rada nejméně triplikovaná a tím zcela zbytečná, stačí si přečíst výše uvedené. Obsedantní puzení radit, radit a opět radit bylo však uspokojeno.

je to tady samej zlodejskej webzlodeji zive a mm podporuji dalsi zlodeje . .