» Poradna » Windows (a jiné OS)

Rád b. provedl "obnovu nastavení k datu" Nevím jak a to nejde Mi prav našeptávač

Rád bych provedl "obnovu nastavení k datu" Nevím jak, ale nejde Mi pravopis a našeptávač třeba u Facebooku. Nedavno Mi to šlo a to do té doby než jsem "nevědomky", zrušil zaškrtnutí nějaké "kolonky" u které byla skratka asi tří písmen. Nevím kde to již bylo. V nastavení Windows hlavním panelu "PSANÍ kontrola pravopisu" mám vše zaškrtnuté.Prosím o radu a děkuji Ruda

Odpovědi na otázku

čeho se týká dotaz? hardvéru nebo sofwréru neboi účtu?

No dřív Mi to šlo všude a nyní jenom asi Tex dokumentu Googl. Jedná se asi o sofwér? Ještě jednou díky za pomoc. R.

Was?

to bude hardwér ale v hlavičce