» Poradna » Programy

Race driver grid

zdravim.
grid sem hral na svem pc s ati x1600pro a jel. na vanoce sem dostal GTX260 od asusu.Hra je stažena z netu.
no a od te doby mi grid nejede. zkousel sem preinstalovat okna(format všech disku-vše co sem mel sem smazal) vše sem znova nainstaloval,update hry,update ovladaču graficke karty ale nic nepomaha vždy vyskoči tabulka schybou když spustím hru a zobrazi se logo hry,. ovladače sou nejnovejsi i direkty. zkousel sem ruzne cracky ale nic. i od kamose crack ale nic.
uloz.to ...

ma sestava je
core 2 duo E8400
GTX 260 od asusu (192)
2X2gb ram adata cl4
asus p5k/epu
furton blue storm II 500W
2X500GB disk
dvd-rw
mam windows xp home edition sp3

díky.Surmi

Odpovědi na otázku

Problém vyřešen -. redakce upozorněna

priste kup treba gigabyte. Ja mam ted 3870 od asusu a nejsem uplne 100% spokujeny a chyby mam sem tam taky (reset windows-ale co nedelam) ale je to lepsi nez predtim to sem měl saphire 2600 OC a to nejel ani windows bez ovladacu to jelo jakz takzale jak sem je instnul tak zaseknuti obrazu po chvili a reset nebo se mi vpu recover omlouvalo ale hry na tom tak trochu jely a kamos mel tyka saphire a jen nadava takže sem si kupil asus myslel sem že to bude supr a nic moc gta 4 rozjedu grid taky jede ale sou tam samozdrejme chyby. Takže priste bud nejaky gigabyte a nebo www.alfacomp.cz ... .Msi jsou pry shity, leadteky pry tez, jediny vyrobce o kerem sem neslysel kritiku je gigabyte a ten doporucuju protože ho ma hodne lidi v mem okoli a nikdo si nestezuje.

to si nemyslím že je to tím že mam GTX260od asusu.

asi nikdo neví co stím co?