R9 270x toxic SLI R9 280

Zdravím všechny.. chci se zeptat mám GPU sapphire R9 270x toxic a chtěl bych připojit R9 280 dual .. půjde to nebo se to bude nějak hádat? .. díky

Odpovědi na otázku

Budes těžit?

Tieto 2 karty tuším potrebujú prepojovací mostík. Iba tie novšie alebo vyššie rady ten mostík už mať nemusia.

- jaká je deska a zdroj? (s šuntovým zdrojem a bez pořádné desky co umí CF atd. to nemá smyslani zkoušet)- bude to mít spotřebu jako blázen, to bych doma živit nechtěl- Hromada her CF to nepodporuje, "výkon" se srovná dle té horší gpu, je tam mnoho limitací, vram se nesčítá..- Reálně to nemá smysl moc řešit, přinese to jen problémy.. (FC, SLI,, vše k ničemu)

Ok diky

SLI na AMD kartách opravdu nerozběháš, na to potřebuješ Nvidia karty. Ale to je detail. Na Crossfire potřebuješ dvě karty se stejným jádrem. To nesplňuješ, protože R9 270X má stejné jádro jako osekanější R9 270 a R9 280 pak jako plnohodnotná R9 280X.Ale i kdyby to šlo, nemá to moc smysl. Moc to žere, moc to topí, moc to nefunguje. Sežeň z bazaru jetou RX 580 nebo GTX 1060 6GB a máš výkon úplně jinde. Seženeš je už za 2-2,5 tisíce.