» Poradna » Programy

Quake 4 nejde spustit

Koupil jsem si asi před 2 lety Quake 4 v CZ a nyní jsem si ho chtěl opět zahrát. Bohužel po nainstalování na Windows XP se SP3, hra vůbec nenaběhne. Po kliknutí na zástupce hry se zobrazí tak na 2-3 vteřiny přesýpací hodiny a pak nic... Nesetkal se s tím někdo z vás?

HW: AMD Athlon XP 2100+, 1GB RAM, 7300GT.

Odpovědi na otázku

Nikdo neví? Když spustím hru bez nainstalovaní patche, tak běží.. Ale to není řešení, protože se mi ve hře objeví chyba, kterou řeší právě patch..

stahni nove ovladace

Mám. Nepomohlo...

stáhni si patch na hru.