» Poradna » Mobily

QS Teamviewer na mobilu

Dobrý den,na mobilní telefon Xiaomi Redmi 4X jsem si nainstaloval program QS Teamviewer. Když se na něj však připojím z počítače, tak mi vypíše, že Zařízení podporuje pouze sdílení obrazovky a neumožní mi daný telefon vzdáleně ovládat, ale pouze se zobrazuje ručička, aby si to ovládal uživatel sám. Existuje nějaký způsob jak na tomto mobilním telefonu zprovoznit kompletní vzdálenou správu? Předem díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Team viewer pro Android je pro připojování z telefonu\tabletu na PC nikoliv k vzdálenému ovládání mobilního zařízení.

Ne není. Používám to n Huawei Y530 a tam to šlape úplně bez problémů.

možná je MIUI nadstavba na Xiaomi moc specifická a moc do hloubky integrovaná.

muj odhad je že zaleži zda to podporuje daný telefon a veze os skus kouknout na podporovane zařízení samotným TV a jaké podporuje os mohl pokud mas nejnovejsi OS mohl by pomoci downgrade ale spis bych rekl ze to bude zalezet spis na výrobci, ale jak říkam je to jen odhad

To je odhad hraničící s jistotou. Psalo se o tom, není v Supported manufacturers for remotely controlling Android devices. Takže (zatím) opravdu nepodporuje.

Ano, už jsem se dočetl, že od MIUI 8 není Xiaomi podporováno pomocí QS Teamviewer. Kromě tohoto programu je pro vzdálenou správu totiž nutné ještě doinstalovat tzv. Add-on s podporou pro daná zařízení. Děkuji všem za vaše podněty.

Zdravým, dá se někde něco stáhnout do mobilu Xiaomi Readmi Note One 4 abych ten mobil mohl plnohodnotně ovládat přes PC pomocí Team Viewer QS ? Díky za odpověď.