» Poradna » Programy

QIP Infinum build 9000? co dál?

je to již pár měsíců co se do oběhu dostala první betaverze tohoto alternativního messengeru, avšak zdá se mi, že její vývoj nějak utichl, nikde se nemohu dobrat informací, jak vývoj pokračuje a zdali je projekt už alespoň ve fázi pre realese? nevíte někdo? na oficiálním webu nic není.

Odpovědi na otázku

Vývoj pokracuje , jen se nemeni build,stale je 9000, ale cca kazdy tyden dojde k mensim zmenam(viz. čeština, je cca 8 češtin na build 9000 ....)

taky se uz tesim, az bude offcial