» Poradna » Programy

Python tvorba message boxu

Dobrý den,řeším takový menší problém. Potřebuju, aby se po dokončení nějaké činnosti objevil MessageBox informující o provedené činnosti. Prográmek píšu v Pythonu s grafickým prostředím wxPython. Ve Windows vše funguje, ale problém nastává v Linuxu. Když se pokusím vykreslit messageBox pomocí: wx.MessageBox('Dokument byl dešifrován', 'Informace', wx.OK | wx.ICON_INFORMATION)dochází k chybě a pádu programu. Vyzkoušel jsem několik konstrukcí a žádná pod Linuxem nefunguje. Nemáte někdo zkušenost jak na to??

Odpovědi na otázku

"dochází k chybě a pádu programu"Mám hádat její znění?

Většinou jde o chybu X window server nepřidělené prostředky

Fatal IO Error 11 prostředek je dočasně nepřístupný on X window server

Teď jsem ještě zjistil, že to někdy funguje a někdy to padá na tu chybu