» Poradna » Mobily

Purple screen v boot menu

Dobrý den, nedávno se mí sestře stal problém, zapomněla gesto a údaje od googlu taky jak jinak .. a když se chcete dostat do boot menu tak je purple screen, asi má někdo zkušenosti byl bych moc rád o pomoc, dík moc hezký den.

Odpovědi na otázku

Vaše sestra mít zkušenost s pukrle od Google.

ok fakt si pomohl..

Ale pomohol, pomohol - sestra by mala okrem surfovania a vypisovania statusov trénovať i mozog, aby nezabúdala základné veci, ako sa prihlasovať....

tyhle věci vím taky, tohle mně nezajímá .. mně zajímá jak to opravit..

Buď má u účtu druhý e-mail nebo telefon.Pokud ne tak nijak.