Půjdou tyto komponenty dohromady ?

Zák. deska: MSI 970 GAMINGProcesor: Intel Core i5-6400Graf. karta: GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti D5 4GOperační paměť: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Blue SeriesPevný disk: Samsung 850 EVO 250GBZdroj: Seasonic M12II-620 Evo

Odpovědi na otázku

Jo

Děkuji a dám je do této skříně: https://www.alza.cz/evolve-k4-d372192.htm

Ok, v te to bude dobry.

A není to troll ??

Coze?

Je mi divný že na všechno říkáš jo.

Zde ani nic jiného říci nelze..

děkuji, takže myslíte že je to dobrá koupě ?

Hodilo by se zmínit k čemu počítač bude, kolik na něj je a pod.. Takhle opravdu moc neřeknu.

Ano, tohle je troll:jfkb | 20. 07. 2017 15:11 | Android Mozilla 0.0 | [37.48.14.---]

Na zadny mozile nejsem ...

Debile, leda kladivem.

Jen pro jistotu kdyby to nebyl trolling, nebo tak...... AMD desku nelze použít pro Intel procesor. Tudíž špatně.... Stejně tak nejdou použít DDR3 ram proprocesory Intel řady 6xxx a 7xxx.Pokud máte něco doma, tak záleží co a k tomu to poskládat, nebo se na to vybodnout a stavět kompletně nové.Takto to rozhodně nejde!!!!! Leda kladivem.

ok děkuji

Tyto dva komponentyZák. deska: MSI 970 GAMING a Procesor: Intel Core i5-6400 půjdou dohromady pouze kladivem.

Jestli stavíte nové, tak požijte 7. generaci. desky B250, nebo H270 a k tomu ram DDR4 2400MHz.

PS: Pokud to nebude "K" procesor. Pak by to byla Z270 deska a paměti DDR4 nějaké vyšší frekvence než 2400MHz.

Vem co sis vybral. Neposlouchej ty paka tady.

Ty máš dneska dlouhou chvíli, že trollíš už od rána?

Jo a bude to i zítra a pozitri

A potom dalsi a dalsi dny

Jaký máš rozpočet a co vše potřebuješ? Určitě tu něco vymyslíme.Debílka jfkb [37.48.14.---] ignoruj.

Tak uz sem zas tady

Nejlepší zdroj je zalman.