Půjdou rám do tohle desky?

Ahoj můžu dát do tohle desky intel dh67bl 4x 4gb ddr 3, 1600mhz prosím? Děkuji..Mám tam teď 8gb (2x4gb) a chci dokoupit další (2x4gb) A ještě jeden dotaz pokud tam mam hyper x Fury a dokopim té z hyper x nebo i jiné bude problém že budou třeba jiná značka ? Musí to být jen ddr 3 1600, nebo vadí i jina značka ?

Odpovědi na otázku

Spíš takhle v pc mám Kingston a mám možnost mít dalších 8gb crucial, ale obě jsou hyper x a Fury ddr3, 1600

Máš možnost..???.. Ty jsi hodně troubovitej Jouda, viď.. Různé značky by se rozhodně neměly míchat.. !!!

Bazar

zde jsou garantované paměti od výrobce http://www.intel.com/content/www/us/en/support... . Jinak je to na vyzkoušení, buď půjdou nebo nepůjdou, pak kdyžtak vrátit do obchodu. Není to problém, obchody jako Alza atd. musí do 14 dní vrátit peníze. Deska podle popisu podporuje paměti max. 1333MHz, tím se ale nevylučuje dát tam rychlejší paměti, ale efekt vyšší rychlosti může být nulový.

Sorry za t9, píšu to rychlé na mobilu

to jsou teda kecy, stejně rychle to napíšeš s chybou i bez chyby