» Poradna » O Živě.cz

Pujde mi hra Call Of Duty 4 Modern Warfare

procesor -intel (R) core (TM) i5 - 2450M CPU @ 2,50 GHz RAM 4,00 GB system - 64 bitový operační systém DIKY

Odpovědi na otázku

Doporučené HW požadavky: CPU: 2.4 GHz dual core or better RAM: 1G for XP; 2G for Vista Hard Drive: 8GB of free space Video card: 3.0 Shader Support recommended. Nvidia Geforce 7800 or better or ATI Radeon X1800 or better Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz/call-of-duty-4-modern-war...

tak že podle toho co jsem ti tu napsal si mysliš že to pujde ? a nebude se to sekat ? Je to notebook

Call of Duty 4 - Modern Warfare low 800x600 ~ 70 fps med. 1024x768 ~ 32 fps high 1280x1024 ~ 12 fps takhle to praví notebookcheck, takže ano, na nízké detaily a rozlišení určitěhttp://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-3000.37...

Ty bys sis to koupil kdybys měl Můj notebook?

Samozřejmě, že ne. Raději si kup příručku českého jazyka.

A nějaká střílečka která by mi šla aniž by se sekala ?

Která by se nesekala ( na telefonu se špatně piše )