» Poradna » Ostatní

PUBG

Ahoj jsem nováček v PUBG a vidím u streamerů jak jsou v inventáři a vyhodí třeba určitý počet věcí ale já nevím jak na to byl bych rád za radu a ještě někdy mívají v redhotu třeba CROSS místo té tečky tak jak to když tak změnit děkuji za kladné odpovědi a přeji hodně winů :).

Odpovědi na otázku

Vyhodit 1 kus náboje = držet CTRL a vyhodit myší věc. Pak naskočí tabulka, kolik kusů.V reddotu by se to mělo měnit rolovacím kolečkem myši.

A lze to nejak prenastavit? (To vyhazování nábojů)