» Poradna » Windows (a jiné OS)

PUBG lite nejde spustit

Ahoj, udelal jsem vse co jsem udelat mohl,ale LITE stale nespustim. Bo vlastne spustim,ale zustane mi to na liste a nejde jaksi maximalizovat. Beze CPU, bere paměti ale ne a ne..........

Odpovědi na otázku

Stále je to jenom Open Beta test, takže s podobnými záseky se chtě nechtě musí počítat.. Na čem se to vůbec snažíš rozběhat? Neuvedl jsi totiž vůbec nic, z čeho by dalo něco usuzovat, tedy až na to, že jsi zkusil vše..

bez si radeji cist knihu

Ten istý problém. Win 10Pro, intel i5, 16GB RAM, GeForce 1050Ti

Čau já to taky nemůžu zapnout nevím proč poradíte mi někdo?

mě to taky nejde co mám dělat????

Ani mne to nejde spustiť už dlhú dobu pri tom mam dosť výkonný pc na ktorom by to malo ísť bez problémov. 8GB ram, GeForce 1050 3gb, intel core i5.už som to skúšal preinštalovať, skúšal som to odinštalovať a znova nainštalovať aj cez iný účet som to skúsil zapnúť a nešlo to aj tak

CS nejde mi spustit pubg lite spustím ho ale on ta napíšestart já na to kliknu ale ono mi to napíše nějákej error a vypne se to prosím pomozte