PUBG crash report a grafika

Zdravicko,Chtel bych se zeptat jedna se o hru PUBG hraju uz nejakou dobu. Cca pred 3mi dny zapnu hru a hodilo mi to crash report. Na nejakych forech sem se neco docetl tak sem zkusil zakazat svoji grafickou kartu GeForce GTX960M a hra se normalne spustila ale jelo to tak na 10 FPS hruza. A kdyz sem grafickou kartu zase zapnul neslo mi to pustit zase znovu. Nevite nekdo co s tim ? Mohlo se stat ze mi odesla graficka karta nebo tak ? Diky za odpovedi

Odpovědi na otázku

Ja som mal to iste aj som odinstaloval hru aj steam a nepomohlo aj som skusal podla internetu nepomahalo, mne pomohlo reinstal windows ;)

Zneužíval jsi NB ke hraní grafických her a usmažil jsi GPU.Co s tím?1) NB -> sběrný dvůr.2) Pro grafické hry pořiď:a/ herní konzoli;b/ plnohodnotný stolní PC.

Pokud by jste si poškodil GPU tak by se váš počítač spustil s velice nízkým rozlišením, pokud by se vůbec spustil a nejspíš by se restartoval a dělal problémy i jinde než ve hře. Známý měl podobný problém (PUBG padá a vyhazuje crash reporty), po provedení základního výzkumu internet doporučuje:1) Zkontrolovat VIRTUÁLNÍ paměť (Alespoň 5-6 GB minimum)2) Ve STEAMu v seznamu "mé hry" kliknout pravým tlačítkem na PUBG a najít nastavení spouštění (pokud je v něm něco napsané tak smazat) a následně nechat zkontrolovat soubory hry.3) Mít nainstalován driver verze 382.53. Pokud máte vyšší, je třeba driver nejdříve odinstalovat třeba programem Display Driver Uninstaller (ke stažení na stránce Guru3d.com).Problém by měl být vyřešen a nezbývá než čekat až nVidia vydá novější a optimalizovanější ovladače.

A co takhle napsat výpis z crash hlášky? Mi pubg háže error "o a při " spušténém teamvieweru, nebo labview. A z error hlášky to lze i vyčíst.

tak základ je hlavně nainstalovat aktuální ovladač grafiky (z webu výrobce notebooku) a pokud tohle prběhne v pořádku tak zkusit třeba jinou 3D hru. Když to půjde bez problémů, tak není asi problém v grafice GTX960M ale v té hře. Aspoň budeš mít jasno kde je ten problém.A jak bylo řečeno.. GTX960M je sice herní notebooková karta, ale všechno má své meze... chlazení v noteboocích je obvykle špatné a soustabné hraní náročných her tomu rozhodně dobře nedělá.

Hraju na GTX860M naprosto v pohodě....takže 960 určitě stačí.....