» Poradna » Počítačové sítě

PSP wifi

Vie niekto poradiť ako nastaviť a rozbehať usb wifi AP tak aby cez neho fičalo SONY PSP?

Odpovědi na otázku

potřeboval bych od Vás radu když se snazim u psp pripojit přes wifi-nu na net tak mi to vzdy napíše že se stala nějaká chyba v připojení,nemužu přijít na to jak se tam dostat i když mi to najde nezablokované uživatele se silným signálem tak se mi prostě stejně nepřipojí...
proto vás prosím a radu co všechno pro to musim udělat?

Jakou chybu? Kam se snazis pripojit?

internet objednať, zaplatiť a nekradnúť iným...

jak mam přehrávat videa na netu v psp když nemuzu stahnou flash player

Nijak. Poridte si pocitac, ne hracku.