» Poradna » Počítačové sítě

Psp a wifi

Mám PSP 3004 ale nemůžu se dostat přes wifi na internet mam router Zyxel P-660HN, ale ať dám v PSP skenovat automaticky nebo tam SSID a heslo (WPA-PSK) napíšu růčo tak se to prostě nepřipojí, píše - A connection error was occured. The access point was not detected. Nenajde ani když mám PSP od routeru 10cm.
Co s tím? Z notebooku nemo z mobilu (Nokia C6) se připojím normálně. Prosím poraďte díky

Odpovědi na otázku

nikdo neví?

Zaklad je vyskusat to bez sifrovania. Ak to nepojde moze byt problem v nastaveni regionu (kanalu).
US region pozna kanaly len od 1 do 11. Ak mas AP na 12 alebo 13, tak to nenajde vysielanie od AP.