» Poradna » Ostatní

PSC - Hry - Xbox

Dobrý den, mohl bych někdo nakoupit krabicové vyrábí her do Xbox one skrz paysafecard? Trochu jsem hledal, ale nic jsem nenašel, tak třeba někdo máte zkušenosti. Děkuju za každou rozumnou odpověď.

Odpovědi na otázku

Zatím nejlepší dotaz roku :"mohl bych někdo nakoupit krabicové vyrábí her do Xbox one skrz paysafecard"Ano, to je možné :D

A kde tedy?

Hele kámo zajeď někam do obchodu třeba JRC myslím že tenhle herní obchod je v každém obchodním centru které je ve větším městě. Tam her na Xone bude dost :) A paysafecard dej třeba kamáradovi :)

Bohužel ty PSC mám nastřádaný na "můj psc" nejsou mnou kupovaný. Takže nemám možnost je někomu dát, ale nejspíš se fakt nedá koupit takhle hra, což je škoda.