Psaní na PC monitoru

Rád bych kreslil - psal od ruky na monitoru PC s windows 10Stačí pár čar nic složitého vesměs do printscreenu.Myší to moc neumím a rád bych pero jako umí android tablet.Jak je to u PC? Co potřebuji? Co doporučíte?Dík

Odpovědi na otázku

a) dotekový displej/monitor.b) externí tablet.

Rozmysli si to, péro je lepší než prst, protože tím prstem máš menší přesnost, kvůli větší styčné ploše to musí hodně průměrovat než špička péra

Hlavně na monitor nepsat lihovým fixem, jde to blbě dolu Ale vážně - pokud nechceš koupit dotykový monitor, doporučuji toto:https://www.czc.cz/wacom-intuos-s-cerny/2318...

běžné PC monitory nejsou dotykové a ty dotykové nejsou levné a není to moc pohodlné. Nejlepší bude koupit zmíněný tablet - např. toho Wacoma.

diky za reakce,notebook DELL s perem mám to je super, tablet s perem mám a taky dobrýAle potřebuji něco k PCZáleží na kombinaci pero/tablet? Jaké pero? Jaký monitor? Je pero kompatibilní s jakýmkoliv dotykovým monitorem? Fakt nevím co koupit.Mám pc s dvěma monitory a přidám další.

Dotekový monitor počítá spíš s prstem, nejlepší si to u prodejce vyzkoušet. Pokud chceš pero, kup spíš USB tablet (včetně pera). Některé tablety jsou "aktivní", takže fungují jen s originálním perem.

je to nejakej tejden co dojel synovec s primo kreslicim tabletem-pripojis do usb mas k tomu ruzny tuzky a kreslís pises cokoliv chces

Chci psát prstem nebo tužkou prosím