» Poradna » Programy

Psaní n s háčkem

Mám Microsoft office word 2016 a nejde mi napsat ň. Klasickým způsoben shift + ˇ + n nefunguje.Předem děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Nefunguje též ť, a ď

Nouzová možnost.Napsat ň kde to jde a překopírovat. Zas tak často ň není k použití

tak nic, t, to máš vadu

Toto občas způsobuje přítomnost nějakého keylogeru. Otestuj tedy PC, zda v něm není nějaké svinstvo. Třeba pomocí free verze malwarebytes. P.S. Mě to v MSO 2016 funguje normálně.

Když jsme to před časem řešili, dělal to PDF Complete, takže vyhledej jaký tam máš konfliktní program.

Určitě. A pak dej vědět, jak jdou háčky.

Pdr Complete není uršen pro Windows 10.

Copak to pořád instalují? Ono se to hádalo s českýni znaky i ve W7 a Off.2010.

To je dost jedno. Stejný problém dělal už před 5 lety např. v Office 2007 ve W7 i W8.

A k čemu má ten pdf comlete vlastně být, když tam pak dělá problém?

Jasně, za málo.